SERWISY WWW

Każde wejście na Twoją stronę internetową to wejście do Twojego biura!


Strona internetowa to często pierwszy kontakt potencjalnego klienta z Twoją firmą. Przeciętny użytkownik internetu potrzebuje około 10 sekund, aby uznać, że odwiedzana strona www jest tym czego szuka. Im lepiej Twój serwis www wypada pod względem wizualnym, tym lepiej odbierane są słowa opisujące Twoje usługi i produkty.

Smartphony odpowiadają już za większość odwiedzin stron internetowych! Priorytetem jest więc, aby zapewnić łatwe i wygodne przeglądanie treści Twojej strony internetowej za pomocą urządzeń mobilnych.

Projektujemy i wdrażamy strony www dla każdego rodzaju biznesu. Rozbudowane serwisy internetowe jak również strony wizytówkowe. Tworzymy w technologii RWD (Responsive Web Design) która umożliwia dostosowanie układu strony internetowej do rozdzielczości urządzeń na których strona www jest wyświetlana. Rozwiązanie to zapobiega problemom z prezentacją strony internetowej na małych ekranach oraz pozwala zrezygnować z przygotowywania dodatkowej, mobilnej wersji serwisu www.

Tworząc strony internetowe, dbamy o to, by ich wygląd odzwierciedlał w pełni charakter prowadzonego biznesu oraz spełniał wszystkie warunki atrakcyjnego i przyjaznego użytkownikowi serwisu internetowego. Zapewniamy dostosowanie strony www do zaleceń Google. Dbamy o odpowiednią optymalizację pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych.

Tworzymy strony internetowe


Strony internetowe dla dużego i małego biznesu,

Strony internetowe wizytówkowe,

Landing page,

Strony internetowe informacyjne i branżowe,

Serwisy społecznościowe,

Mobilne strony internetowe,

Sklepy internetowe

Dodatkowo oferujemy: pomoc w zakupie odpowiedniej domeny, utrzymanie stron internetowych na serwerze, firmowe skrzynki e-mail, aktualizacje i prowadzenie stron www

NASZE REALIZACJE

CopernicusZakres usług:
#content marketingSprawdź szczegóły

Miss PolskiZakres usług:
#fotografiaSprawdź szczegóły

DrobexZakres usług:
#strona internetowaSprawdź szczegóły

SZYBKI KONTAKT

Chcesz porozmawiać o współpracy? Napisz albo zadzwoń: 516 925 670